۶۶۷۲۷۴۸۳-۶۶۷۲۷۴۸۵        تهران، خیابان فردوسی، خیابان صادق، پلاک ۱۵، واحد۸

درباره Pre-Owned

کالای Pre-owned درحالیکه از لحاظ فنی ممکن است شبیه به یک آیتم دست دوم باشد، در بیشتر مواقع کالاهایی هستند که در شرایط بسیار خوبی نگهداری شده اند. آیتم هایی که در این دسته بندی قرار میگیرند را باید چیزی بین New و Used دانست، یعنی آیتمی که در شرایط بسیار خوبی قرار دارد اما کاملا نو نیست.
آنچه که مهم است، همیشه در خرید آیتم های دست دوم (مخصوصا دستگاه های الکترونیکی) بهتر است قبل از خرید ویژگی ها و توضیحات فروشنده آن آیتم را بطور کامل و با دقت خواند و اگر گارانتی برای آن در نظر گرفته شود ریسک خرید آن به حداقل خواهد رسید.

Certified Pre-Owned

Certified Pre-Owned یا CPO دارای یک معنای کاملا متفاوت از کالای Used است. بطور خلاصه کالاهایی که در این لیست قرار میگیرند آیتم هایی هستند که مشخصات و ویژگی های آنها توسط شرکت یا فروشنده اصلی به مشخصات اولیه خود بازگشته یا با ذکر دقیق معایب کالا فروخته می شوند.
در این مرحله چون ممکن است مواقعی برگرداندن به حالت اولیه کالا ، حتی توسط سازنده اصلی آن، برای خریداران – مخصوصا در مورد لوازم الکترونیکی – مطلوب نظر نباشد (مانند تعویض قاب یا باطری گوشی موبایل) کالا در همان حالت اما با ذکر دقیق وضعیت آن ، توسط فروشنده اصلی فروخته می شود.