۶۶۷۲۷۴۸۳-۶۶۷۲۷۴۸۵        تهران، خیابان فردوسی، خیابان صادق، پلاک ۱۵، واحد۸

قوانین فروش

۱- کالا حتما باید متعلق به خود شخص فروشنده (کسی که فرم را پر می کند ) باشد و در مورد دستگاههایی که نیاز به انتقال مالکیت دارند، نهایتا مسئولیت انتقال مالکیت با شخصی است که فرم را پر کرده است.

۲- فرم مشخصات فروشنده کالا بطور کامل با ذکر قیمت پیشنهادی فروش پر شده و عکسهای محصول پس از تکمیل فرم آپلود شود.

۳- ایرادات گوشی در فرم مربوطه چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ فیزیکی ذکر گردند.

۴- پس از تایید اولیه از طرف شرکت نگین خاورمیانه جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شما تماس گرفته و درخواست ارسال کالا به محل شرکت داده خواهد شد.

۵- پس از دریافت کالا، بطور کامل کالا را تست و بررسی کرده و با هماهنگی فروشنده تا آنجایی که ممکن باشد دستگاه را سرویس و به حالت اول کارخانه ای باز خواهیم گرداند ، لازم بذکر است قبل از ارسال باید اپل آی دی یا گوگل اکانت خود و هر اطلاعاتی شخصی که لازم داشته باشید را از روی دستگاه بردارید. شرکت در مورد اطلاعات شما مسئولیتی نخواهد داشت.

۶- کالا پس از تایید نهایی توسط کارشناسان فنی شرکت در صورت واجد شرایط بودن با قیمت پیشنهادی شما برای فروش بر روی سایت قرار خواهد گرفت. اگر تا ۷ روز کاری کالا فروخته نشود می توانید درخواست تعدیل قیمت یا مرجوع کالا را بدهید.

۷- هزینه کارشناسی و کمیسیون فروش در نظر گرفته شده برای کالاهایی که مبلغ فروش آنها کمتر از ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال است ۱۰ درصد و برای کالاهایی که مبلغ آنها برابر و یا بالاتر از ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال است ۷ درصد در نظر گرفته شده است.

۸- در صورتی که کالا فروخته شود پس از سپری شدن ۷۲ ساعت مدت زمان تست توسط خریدار از شما تقاضای انتقال مالکیت کالا ( برای دستگاههایی که نیاز به انتقال مالکیت دارند ) را خواهیم کرد که پس از انتقال مالکیت و کسر هزینه کارشناسی و کمیسیون شرکت نگین خاورمیانه مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.

۹- هزینه های ارسال و دریافت کالا بطور مساوی بین فروشنده و شرکت نگین خاورمیانه تقسیم خواهد شد.

۱۰- در مورد دستگاههایی که نیاز به انتقال مالکیت دارند اگر به هر دلیلی شخص فروشنده نتواند انتقال مالکیت را انجام دهد، تمامی خسارات و هزینه های انجام شده را باید پرداخت نماید.

 

همین امروز گوشی، تبلت و یا حتی لوازم جانبی کارکرده خود را بفروشید.