learn-add-product-menegin-2
آموزش درج قیمت محصول [بروز رسانی]

پس از درج اطلاعات اولیه محصول در ادامه، نوبت قیمت گذاری محصول می شود.

امکان قیمت گذاری برای محصولاتی فعال است که مورد تایید قرار گرفته باشند. قابل ذکر است که محصولاتی که تایید می شوند از طریق ایمیل به فروشنده آن محصول اطلاع رسانی می شود. پس از اطلاع از تایید محصول خود برای قیمت گذاری مراحل زیر را دنبال نمایید.

پس از ورود به پیشخوان فروشنده خود، از منو سمت چپ روی گزینه قیمت گذاری را انتخاب کنید.

menegin-learning-center-img-1

محصولی که تایید شده، مشخصا به نام فروشگاه شما بوده و موجودی آن در ابتدا صفر (ناموجود) است. بنابر این لازم است در بخش قیمت گذاری محصول گزینه ناموجود را فیلتر نمایید.

menegin-learning-center-img-2

لیستی از محصولات ناموجود ایجاد می شود

menegin-learning-center-img-3

در این لیست هر محصول دارای انتخاب هایی است که از طریق آن می توانید برای محصول خود تنوع و قیمت تعیین نمایید.

1- انتخاب رنگ: از این لیست به ترتیب رنگ های موجود برای محصول خود را انتخاب می کنید. (در صورت ناموجود بودن رنگ مورد نظر از طریق تیکت اعلام نمایید تا به لیست اضافه شود)
به عنوان مثال: دو رنگ آبی و قرمز برای محصول خود دارید. این رنگ ها را انتخاب کنید.

2- گارانتی و بیمه: از این لیست تنوع گارانتی محصول حو را انتخاب نمایید. (در صورت ناموجود بودن گارانتی مورد نظر از طریق تیکت اعلام نمایید تا به لیست اضافه شود)
به عنوان مثال: دو رنگ آبی و قرمز برای محصول خود دارید. این رنگ ها را انتخاب کنید.

3- قیمت پایه: قیمت پایه محصول، قیمتی است که قیمت رنگ و گارانتی روی آن اعمال نشده. (قیمت به تومان)

4 – قیمت ویژه: قیمت تخفیفی است که در صورت تمایل برای محصول خود درج می کنید. در غیر اینصورت این بخش را خالی بگذارید. (قیمت به تومان)

menegin-learning-center-img-5

برای هر رنگ تعداد موجودی و اختلاف قیمت آن را می توانید اضافه کنید. همچنین برای گارانتی می توانید اختلاف قیمت درج نمایید. (قیمت به تومان)

به عنوان مثال، برای رنگ سفید تعداد 10 و بدون اختلاف قیمت (فیلد را خالی بگذارید) و برای مشکی تعداد 10 و قیمت 100000 تومن و برای گارانتی نیز بدون قیمت (فیلد را خالی بگذارید) در نظر می گیریم .

menegin-learning-center-img-6

سپس برای محصول خود قیمت پیش فرض تعیین کنید. به این معنی که قیمت اولیه (پیش فرض) که در سایت در نظر دارید برای مشتری نمایش داده شود که بطور معمول کمترین قیمت آن محصول است و مشتری را جذب نماید. برای این هدف کنار هر رنگ و گارانتی دکمه ای به شکل دایره وجود دارد که توانید آنرا انتخاب کنید. به عنوان مثال در بالا رنگ سفید بدون اختلاف قیمت است پس در سایت قیمت پایین تری در مقایسه با رنگ مشکی دارد، دکمه دکنار آنرا انتخاب کنید. به همین ترتیب برای گارانتی این راه تکرار کنید، در کنار گارانتی دکمه آنرا انتخاب کنید. (توجه داشته باشید که می بایست این گزینه ها را انتخاب نمایید).

menegin-learning-center-img-7

در نهایت روی گزینه ذخیره کلیک کنید.

menegin-learning-center-img-8

پس از چند ثانیه محصول شما با تنوع رنگ در سایت موجود می شود.

menegin-learning-center-img-9لینک زیر خروجی آنلاین قیمت گذاری مثال بالا را نمایش می دهد.

محصول تست

 

برای ویرایش و انجام تغییرات قیمت محصولات خود می توانید از این بخش (قیمت گذاری) اقدام نمایید. محصولات موجود را فیلتر کنید تا لیست محصولات خود را مشاهده نمایید.

 

نگارش: 2.0.1