رندرهای جدید و باکیفیت از گوشی هوشمند هواوی P50 
رندرهای جدید و باکیفیت از گوشی هوشمند هواوی P50 

به دنبال تصاویر جالبی از هواوی P50 Pro که اخیر منتشر شد، تصاویر واقع گرایانه‌تری از این محصول جدید در وب ارائه شده است. آنها مطابق با نمودارهای پایه‌ی لو رفته از هواوی P50 هستند که نشان دهنده یک دوربین بزرگ است که ترکیبی از یک جفت دایره با لنزهای درون آن است.
پنل جلویی یک صفحه با حاشیه‌های نازک (به استثنای پایین) و یک سوراخ دوربین سلفی در مرکز آن است. سازنده‌ی ویدئوی این مدل چهار رنگ ممکن را پیشنهاد می‌کند: سیاه ، سفید ، سبز و بژ. به خاطر داشته باشید که انتظار می‌رود گوشی هواوی P50 دارای سنسور پیشرفته لنز Sony IMX800 باشد. علاوه بر این، این گوشی هوشمند از تراشه‌ی کرین 9000 و سیستم عامل هارمونی OS به صورت پیش فرض بهره می‌برد.رندرهای جدید و باکیفیت از گوشی هوشمند هواوی P50 

زمان ارائه‌ی هواوی P50 دوباره به تعویق افتاد

عرضه‌ی گوشی هواوی P50 قبلاً به طور قابل توجهی به تاخیر افتاده بود: ابتدا انتظار می‌رفت درتاریخ  فوریه – مارس و سپس در آوریل عرضه شود. خوب، اکنون منبع اصلی نشت اخبار هواوی، @ RODENT950 ، می‌گوید که ارائه این سری پرچمدار هواوی در ماه مه – ژوئن انجام می‌شود. بنابراین، تاخیر کلی عرضه‌ی این محصول می‌تواند سه ماه باشد. و زمان عرضه‌ی بین المللی به دلیل ذخایر بسیار کم قطعات نامشخص خواهد بود؛ از جمله این قطعات سنسورهای دوربین Sony و تراشه کرین 9000 است. متصدیان کمپانی هواوی کمتر و کمتر با روزنامه نگاران صحبت می‌کند، بنابراین، متاسفانه هیچ کس دقیقاً از برنامه‌های آن اطلاع ندارد.
در ابتدای ماه مارس مشخص شد که خانواده گوشی‌های هوشمند هواوی P50 ممکن است اولین محصولات این شرکت باشند که سیستم عامل ساخت خود هواوی یعنی سیستم عامل هارمونی به صورت پیش فرض استفاده می‌کند.رندرهای جدید و باکیفیت از گوشی هوشمند هواوی P50 
منابع به اولین رونمایی از محصول در اواسط آوریل اشاره کردند. اما گزارش‌های جدید از رسانه‌های چینی حکایت از به تعویق انداختن احتمالی رونمایی به ماه مه دارد. این گزارش حاکی از آن است که محتمل‌ترین دلیل این امر می‌تواند تمایل هواوی برای پرداخت بهتر سیستم عامل جدید باشد. ترکیب سری جدید نیز یک بار دیگر تایید شده است. ٰکه شامل مدل پایه‌ی P50 ، مدل بهبود یافته‌ی P50 Pro  و مدل سطح بالای P50 Pro + خواهد بود.

علاوه بر انتقال به سیستم عامل هارمونی، این گوشی‌های هوشمند دارای جدیدترین سنسور سونی IMX800 ، تراشه کرین 9000L برای نوع استاندارد (با کاهش عملکرد نسبت به Kirin 9000) و طراحی بسیار خاص واحد دوربین هستند.