از وبسایتتان پول بیشتری کسب کنید!

اگر در وبلاگها، وبسایتها، تالارهای گفتگو، صفحات اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام و … فعال می باشید، از شما دعوت می کنیم که در سیستم همکاری در فروش نگین خاورمیانه عضو شوید و از همین امروز و در هر کجایی که هستید کسب درآمد کنید.

بعد از ثبت نام، ما لینک ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید این لینک را در وبسایت، وبلاگ، صفحات اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، فروم و … به اشتراک بگذارید و هر کاربری که از طریق لینک شما وارد فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه شده و کالایی را خریداری نماید، ما درصدی از مبلغ سفارش را به شما پرداخت می کنیم.

همکاری در فروش نگین خاورمیانه 1

میزان درصد همکاری در فروش برای کالاهای موجود 0.7 درصد است.

تنوع محصولات

فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه با دارا بودن بیش از 2000 کالای موجود در انبار از برندهای معتبر و اصلی در گروههای کالایی موبایل، تبلت و لوازم جانبی و … فرصت مناسبی را برای کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش در اختیار صاحبان وبسایت ها و وبلاگها قرار می دهد.

کوکی 15 روزه

تا مدت زمان15 روز، هر خریدی را که کاربر ارجاع داده شده توسط شما، از فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه انجام دهد، کمیسیون همکاری در فروش تمامی سفارشات کامل شده کاربر در حساب بازاریابی شما لحاظ خواهد شد.

تسویه حساب 30 روزه

درصد همکاری در فروش در بازه های زمانی 30 روزه با همکاران تسویه می شود.

 

همین امروز حساب همکاری در فروش خود را ایجاد کنید

 

کد همکاری در فروش

بعد از اینکه در سیستم همکاری در فروش ثبت نام کردید، مرحله بعدی، دریافت کد رهگیری است. از آنجاییکه همکاران متعددی در سیستم ثبت نام کرده اند، برای اینکه سیستم متوجه شود که هر کاربر از جانب کدام همکار به فروشگاه نگین خاورمیانه ارسال شده است، لازم است که یک کد اختصاصی برای هر همکار بطور منحصر بفرد تعریف شود. این کد که اصطلاحا کد رهگیری نیز نامیده می شود، در داخل حساب کاربری همکاری در فروش در اختیار همکاران قرار داده شده است. برای اینکه به این کد دسترسی داشته باشید، ابتدا وارد حساب کاربری همکاری در فروش خود شوید و بر روی ایجاد لینک کلیک کنید.

affiliate-review-slide-1

در صفحه بعدی، لینک همکاری تان (کد بازاریابی) را می توانید ملاحظه نمایید. این کد بطور اختصاصی و منحصربفرد برای همکاران فروش توسط سیستم تولید می شود و هر کدام از همکاران کد همکاری خاص خودشان را دارند.

affiliate-review-slide-2

روش استفاده از کد همکاری در فروش

 

پس از اینکه کد همکاری خود را دریافت کردید، مرحله بعدی ایجاد لینک همکاری در فروش به وبسایت فروشگاه نگین خاورمیانه با استفاده از کد همکاری است. شما می توانید به صفحه اصلی، صفحات دسته بندی کالاها، صفحات کالاها و یا هر صفحه ای که در وبسایت فروشگاه وجود دارد، لینک ایجاد کنید.

ایجاد لینک همکاری در فروش برای صفحات اصلی و داخلی

برای ایجاد لینک همکاری در فروش، کافیست کد همکاری را بصورت زیر به انتهای آدرس URL صفحه مورد نظر اضافه کنید:

https://www.menegin.com?tracking=1

به عبارتی دیگر، برای ایجاد لینک همکاری در فروش، در انتهای URL ابتدا کاراکتر علامت سوال (?) را قرار داده و سپس کلمه tracking= را می نویسیم و کد رهگیری خود را به انتها اضافه می کنیم. کد رهگیری یک عبارت متشکل از اعداد است.

 

ایجاد لینک همکاری در فروش به صفحه کالا

علاوه بر روش فوق، شما می توانید با استفاده از امکاناتی که در حساب کاربری همکاری در فروش شما وجود دارد، به صفحه یک کالای مشخص، لینک رهگیری (همکاری در فروش) ایجاد کنید. برای این منظور، پس از ورود به حساب کاربری، بر روی ایجاد لینک کلیک کرده و در صفحه مربوطه، داخل فیلد “آدرس صفحه”، آدرس URL هر بخش از سایت مانند صفحه محصول مورد نظر را وارد نمایید.

affiliate-review-slide-3سپس روی دکمه “تولید” کلیک کنید. لینک ارجاع شما در فیلد “لینک معرفی شما” تولید می شود.

affiliate-review-slide-4کافیست لینک را انتخاب کرده و با زدن CTRL+C آن را کپی کنید و در وبلاگ، وبسایت، شبکه های اجتماعی و … قرار دهید.

 

کمیسیون همکاری در فروش

بعد از اینکه لینک همکاری در فروش را ایجاد کردید، می توانید آن را در وبلاگ، وبسایت، شبکه های اجتماعی، سایتهای نیازمندی و … قرار دهید و هنگامی که کاربری بر روی لینک فوق کلیک کند و وارد وبسایت فروشگاه نگین خاورمیانه شود، سیستم می تواند تشخیص دهد که این کاربر از جانب کدامیک از همکاران فروش ارسال شده است.

در صورتی که کاربر در وبسایت فروشگاه نگین خاورمیانه، کالایی را خریداری نماید، کمیسیون فروش برای همکار مورد نظر محاسبه شده و در حساب کاربری او لحاظ می شود.