شنبه 3 دی 1401

ادای احترام جهانیان به دانشمندی به بزرگی جهان!

فیزیکدانی برجسته که دید ما را درخصوص جهان اطرافمان تغییر داد … الهام بخش تعداد زیادی از دانشمندان ، بازیگران و دیگر افراد به دلیل قدرت بالای استعداد و هوش ذاتی اش.
اینها عباراتی است که تعداد زیادی از دانشمندان برای توصیف استیون ویلیام هاوکینگ استفاده میکنند. او فردی شناخته شده در علم فیزیک بود. اگرچه هیچگاه موفق به کسب جایزه نوبل نشد. گذشته از اعتقادات سکولار و ضد دین ، او طرفداران بسیاری داشت. استیون هاوکینگ از سنین جوانی متوجه بیماری ای ال اس خود شده و کابوس بزرگ زندگی اش در همان زمان آغاز گشت. به صورتیکه دچار فلج عمومی و تحلیل ماهیچه ها شده و تنها قادر به حرکت دو انگشت خود بود.

متاسفانه به گزارش خبرگزاری ها ، هاوکینگ بزرگ سه شنبه شب و در سن۷۶ سالگی ، درون خانه خود واقع در کمبریج درگذشت.

هم اکنون نیز شاهد فعالیت گسترده ی طرفداران و واکنش های زیادی از طرف دوستان او در فضای مجازی هستیم .ما نیز دراینجا به نقل قول مهم ترین پیام ها پرداخته ایم:

ناسا ۱۴ مارس ۲۰۱۸

به یاد استیون هاوکینگ ، سفیر علم و فیزیکدان مشهور که نظریه هایش درهای جهانی از امکانات را برای ما گشود . همانطور که در سال ۲۰۱۴ به فضانواردان ایستگاه فضایی گفتید همانند سوپرمن در میکروگرانش پرواز کنید .

مک کلی کالین۱۴ مارس ۲۰۱۸

به تازگی خبر درگذشت استیون هاوکینگ را شنیده ام. او نابغه و شخصیت محبوب من در انیمیشن سیپمسون ها بود. دلهای مان برایت تنگ شده رفیق. 

ارول موریس ۱۴ مارس ۲۰۱۸

و در نهایت این اتفاق پیش آمد. ما خوش شانس بودیم که او را برای مدتی طولانی داشتیم. من نیز خوشحالم که با او همکاری
داشتم. به راستی که او شگفت آور بود. استیون هاوکینگ : بامزه ، گاهی منحرف اما درخشان. 

کومالی نانجیانی ۱۴ مارس ۲۰۱۸

استیون هاوکینگ در آرامش بخواب. بسیار از شنیدن این خبر متاثر شدم. اگر او را درک نمیکنید کتاب تاریخچه ی مختصر زمان را بخوانید. آن کتاب باعث شد که جهان شگفت انگیز ، زیبا و عجیب و غریب گردد. این اثر موجب حس هوشمندی و درعین حال حماقت در یک زمان می گردد. 

زویی سالدانا ۱۴ مارس ۲۰۱۸

وداع با ذهنی درخشان. شکرگذارم که با وجود زمان کوتاهی که همراهتان بودم ، با دانش خود بسیار سخاوتمند بودید

ساندر پیچای ۱۴ مارس ۲۰۱۸

دنیا ذهنی زیبا و دانشمندی فوق العاده را از دست داد. آسوده بخواب استیون. 

ساتیا نادلا ۱۴ مارس ۲۰۱۸

امروز ما فقدان فرد بزرگی را حس میکنیم. هاوکینگ برای کمک های غیر قابل باورش به جامعه ی علمی در ذهن ها میماند. او نظریه ها و مفاهیم پیچیده را برای افراد مختلف ، قابل دسترس تر کرد.

درباره نگین خاورمیانه

شرکت نگین خاورمیانه با هدف واردات و فروش لوازم جانبی الکترونیک و کامپیوتر در سال 1380 تاسیس گردید و از آن زمان تا به حال در این زمینه حضوری کاملا موفق داشته است. با توجه به تاریخچه بازار در حوزه ی دیجیتال، این شرکت از معدود شرکت‌های شناخته شده ای است که همگام با معرفی تبلت به دنیای دیجیتال توسط برندهای مشهور دنیا، اقدام به فروش این محصولات در بازار ایران کرد و در این کار، اولویت را به کالاهای با کیفیت و دارای گارانتی معتبر داد، تا به هدف اصلی خود که رضایت مشتری و شناخته شدن به عنوان یک فروشگاه معتبر و توزیع کننده ی قابل اطمینان است، برسد.

در همین رابطه...

اپل واچ ULTRA دارای تشخیص تمرین اسکی و اسنوبرد است.

امسال اپل ساعت جدید اپل واچ اولترا را به مجموعه ساعت های هوشمند خود اضافه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *