دوشنبه 21 آذر 1401
اپل واچ

اپل واچ جان یک دختر 12 ساله را نجات داد

یکی از آخرین موارد اضافه شده به اپل واچ، قابلیت تشخیص تصادفات خودرو و برقراری تماس های اضطراری خودکار است. ساعت‌های هوشمند اپل تقریباً از ابتدا از نظارت بر ضربان قلب و سایر ویژگی‌های مشابه پشتیبانی می‌کنند. اگرچه برخی از کاربران  به فناوری  اعتماد ندارند، اما فناوری دوم واقعاً می‌تواند جان انسان‌ها را نجات دهد. به عنوان مثال، اخیراً متوجه شدیم که اعلان‌های ضربان قلب اپل واچ به یک دختر 12 ساله کمک کرد تا قبل از اینکه خیلی دیرشود سرطان را کشف و درمان کند.

 

اپل واچ چگونه می تواند زندگی انسان را نجات دهد؟

اپل واچ

از گزارش ساعت دیترویت، ایمانی مایلز، یک دختر 12 ساله، و جسیکا کیچن، مادرش، اکنون اپل واچ را چیزی فراتر از یک وسیله جانبی می دانند. همانطور که کیچن گفت، اپل واچ ایمانی ناگهان شروع به هشدار در مورد ضربان قلب غیر طبیعی کرد. این واقعاً عجیب است زیرا قبلاً هرگز این اتفاق نیفتاده بود.

پس از دریافت هزاران هشدار مداوم، کیچن دخترش را به بیمارستان برد. برای درمان آپاندیسیت مجبور به جراحی شدند. پس از آن،پزشکان متوجه یک تومور در آپاندیس او شدند. که توجه آنها را جلب کرد، زیرا “به ندرت در کودکان دیده می شود.” متاسفانه بررسی های بیشتر نشان داد که سرطان قبلاً به سایر قسمت های بدن ایمانی سرایت کرده است. بنابراین آنها تصمیم گرفتند که جراحی دیگری برای حذف سرطان انجام دهند. حالا، همه چیز خوب است.

همانطور که João Bocas (یک تأثیرگذار بر سلامت دیجیتال) گفت، این یک نمونه واضح از این است که چگونه ابزارهای پوشیدنی میتوانند “نقش مهمی در حمایت از مردم برای ایجاد رفتارهای بهداشتی بهتر” ایفا کنند.

 

درباره نویسنده نگین خاورمیانه

در همین رابطه...

اپل واچ

اپل واچ از حالت saving-mode پشتیبانی میکند

در سیستم watchOS 9، اپل یک حالت صرفه جویی در مصرف انرژی را به اپل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *