جمعه 18 آذر 1401
اپل واچ ULTRA

اپل واچ ULTRA دارای تشخیص تمرین اسکی و اسنوبرد است.

امسال اپل ساعت جدید اپل واچ اولترا را به مجموعه ساعت های هوشمند خود اضافه کرد. این محصول جدید فوق‌العاده، مخصوص شرایط سخت ساخته شده است. بادوام ترین مواد را دارد و همچنین هزینه بسیار بیشتری نسبت به برادرانش دارد. یکی از جذابیت‌های اصلی این است که به کاربران اجازه می‌دهد فعالیت‌های خود و حتی فعالیت‌های شدید را دنبال کنند. امروزه، Watch Ultra گزینه‌های تمرینی بیشتری را در اپلیکیشن شخص ثالث Slopes دریافت می‌کند. پس از نصب، ساعت به شما امکان می دهد تمرینات اسکی و اسنوبرد خود را پیگیری کنید.

اپل واچ ULTRA دارای تشخیص تمرین اسکی و اسنوبرد است

اپل واچ ULTRA

این برنامه حتی می‌تواند استراحتگاهی را که در حال انجام این ورزش‌ها هستید شناسایی کند، اما برخی از ویژگی‌ها توسط Paywall قفل شده‌اند. Slopes یک برنامه رسمی نیست، اما تجربه با Apple Watch Ultra را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. این برنامه حتی از دکمه اکشن ساعت نیز پشتیبانی می کند که کلید انحصاری اپل واچ اولترا است و تاکنون، Slopes یکی از معدود اپلیکیشن هایی است که می توان از آن لذت برد. کاربران می توانند دکمه شروع تمرین با برنامه را با یک بار فشار دادن تعیین کنند. برای مکث، باید دکمه Action و دکمه Side را همزمان فشار دهید. Slopes به طور یکپارچه با سیری نیز کار می کند. بنابراین می توانید دستورات صوتی را در منو مشاهده کنید.

اپل واچ ULTRA

علاوه بر آن، اپل واچ اولترا و سایرین می توانند با شروع تمرین Slopes به حالت water lock تغییر کنند. این ویژگی برای جلوگیری از لمس تصادفی نمایشگر با برف است. کاربران می توانند با فشار دادن و نگه داشتن Digital Crown برای چند ثانیه از حالت water lock خارج شوند.

این یک ویژگی جالب دیگر است که اپل واچ اولترا را برای کاربران جذاب تر می کند. البته اپل می تواند به Slopes برای جذاب تر کردن ساعت خود اعتبار دهد. در واقع، تطبیق پذیری و مفید بودن برنامه های شخص ثالث برای سری اپل واچ، چیزی است که تجربه را بهتر از اکثر رقبا می کند.

 

درباره نویسنده نگین خاورمیانه

در همین رابطه...

اپل واچ ULTRA

ارتقاء دوربین IPHONE 15 PRO

پس از عرضه رسمی سری آیفون 14، اکنون چندین گزارش در مورد سری آیفون 15 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *