سه‌شنبه 3 آبان 1401
اشتباهات در خرید smartphone

بزرگترین اشتباهات در خرید smartphone

خرید گوشی هوشمند یک تصمیم جدی است. هر مبلغی باید عاقلانه تخصیص داده شود، زیرا برای اکثر کاربران، پس انداز هر دلار یک دستاورد است. امروز، ما در مورد رایج ترین اشتباهی که هنگام خرید یک دستگاه تلفن همراه انجام می شود صحبت خواهیم کرد.

حافظه داخلی

بسیاری از کاربران فقط برای صرفه جویی در هزینه، مرتکب خطاهای جدی می شوند. یکی از این خطاها، انتخاب اشتباه حافظه داخلی گوشی است.

انتخاب اشتباه برای ظرفیت ذخیره سازی گوشی هوشمند احتمالاً برای شما هزینه خواهد داشت و برای مدت طولانی دوام نخواهد داشت و از حذف متناوب محتوا ناامید خواهید شد و احتمالاً از انتخاب خود پشیمان خواهید شد.

یک گوشی هوشمند باید چقدر فضای ذخیره سازی بر حسب گیگابایت داشته باشد؟

 

اگر می‌خواهید تلفن هوشمندتان برای مدت طولانی بدون مشکل فضا کار کند، یک گزینه ۱۲۸ گیگابایتی را انتخاب کنید. اگر بودجه‌ی شما محدود است، احتمالا به گزینه های 32 یا 64 گیگابایتی نگاه می کنید.اشتباهات در خرید smartphone

حافظه 64گیگابایت

64 گیگابایت ممکن است برای اکثر کاربران کافی نباشد زیرا برنامه ها سنگین تر می شوند و دوربین ها تصاویر با کیفیت بهتری میگیرند و این موضوع به سیستم عامل فشار وارد می کند.

حافظه 128 گیگابایتی

مناسب ترین گزینه حافظه 128 گیگابایتی است.

با این فضای زیاد، تقریباً هر شرایطی سازگار خواهد بود. هزاران عکس، صدها برنامه و فایل همگی می توانند بدون هیچ مشکلی ذخیره شوند.

بیان اینکه دستگاهی با 128 گیگابایت هزینه بیشتری دارد، ساده است. به جای تمرکز بر پس انداز فوری، به آینده فکر کنید. علاوه بر این، تفاوت قیمت برای تلفن های همراه ارزان به طور کلی زیاد نیست
ترجیح شما  یک دستگاه تلفن همراه با فضای ذخیره سازی بیشتر است نسبت به دوربین بهتر. دوربین ها و صفحه نمایش های بهتر برای کاربران اختیاری هستند، اما فضای ذخیره سازی خوب اینطور نیست و حتما به آن احتیاج پیدا خواهید کرد.

اندازه و وزن گوشی

 

باید به اندازه و وزن گوشی هوشمندی که می خرید توجه کنید. برخی از کاربران دست های کوچکی دارند و نمی توانند به راحتی با گوشی های هوشمند بزرگ کار کنند. همچنین وزن گوشی هوشمند جنبه بسیار مهمی است که باید به آن توجه کنید و تا حد زیادی از خرید یک گوشی سنگین پشیمان خواهید شد که در استفاده از آن به خصوص در حالت دراز کشیدنمی تواند مشکل ساز شود.

اشتباهات در خرید smartphone

برخی از کاربران هنگام استفاده از این گوشی های هوشمند غول پیکر واقعاً با مشکل مواجه هستند. به عنوان مثال، نسخه iPhone Pro Max، مدل‌های Galaxy S Ultra، و Xiaomi Ultra.
وزن این گوشی‌های هوشمند بیش از 225 گرم است و ابعاد کوچک‌تر آن 160.7 در 77.6 در 7.9 میلی‌متر است.

 

 

به طور کلی انتخاب تلفن هوشمند مناسب باعث صرفه جویی در هزینه نیز میگردد.

 

درباره نیلوفر اسلامی

در همین رابطه...

image-1a

چگونه در سال 2018ماشین ظرف شویی بخریم؟

گاها خرید یک ماشین ظرف شویی جدید می تواند چالش برانگیز باشد! با ورود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.