دوشنبه 12 دی 1401
بهترین برنامه‌‌های تقویم در سال 2023

بهترین برنامه‌‌های تقویم در سال 2023

ما فهرست کوتاهی از 10 برنامه برتر تقویم برای دستگاه‌های تلفن همراه را گردآوری کرده‌ایم تا بتوانید سال خود را هم با گوشی هوشمند و هم با مرورگر وب برنامه ریزی کنید. اگرچه ما بر تقویم‌های موبایل تمرکز خواهیم کرد، اما بسیاری از آنها دارای نسخه‌های وب هستند.

اگرچه ما چند مورد خاص را برای نیازهای خاص فهرست کرده‌ایم، اما این فهرست شامل نرم‌افزارهای تقویم عمومی است. برخی از آنها پولی هستند یا دارای ویژگی های حق بیمه پولی هستند اما اکثر آنها رایگان هستند.

بهترین برنامه های تقویم در سال 2023

GOOGLE CALENDAR

بهترین برنامه‌‌های تقویم در سال 2023

یکی از غنی ترین ابزارهای تقویم سازی که در دسترس شماست، تقویم گوگل است. در واقع، می‌توانید لایه‌هایی را در تقویم Google ایجاد کنید که شبیه به چندین تقویم، مانند تقویم کاری یا تعطیلات  هستند و سپس آن‌هایی را که می‌خواهید به صورت همزمان مشاهده کنید، فعال یا غیرفعال کنید.

با متمرکز کردن بر داده‌های خود از طریق حساب Google شما، این تقویم امکان استفاده همزمان در دستگاه های متعدد را فراهم می کند. علاوه بر این، از آنجایی که این یک حساب Google است، اگر از جیمیل یا اندروید استفاده می‌کنید، می‌توانید قرارها و یادداشت‌های خود را اضافه کنید، یادآوری‌ها را تنظیم کنید و در نهایت، خود را بر اساس اولویت‌هایتان سازماندهی کنید. این تقویم از برنامه‌های شخص ثالث برای افزودن قابلیت های اضافی پشتیبانی می کند.

APPLE CALENDAR

بهترین برنامه‌‌های تقویم در سال 2023

تقویم اپل در آیفون ها و مک ها پیش فرض است، درست مانند تقویم گوگل در بسیاری از گوشی های اندرویدی. شما می توانید با ایجاد یک Apple ID به صورت رایگان به این تقویم دسترسی داشته باشید و می توانید از آن در هر دستگاه اپل یا به صورت آنلاین برای به روز نگه داشتن آن استفاده کنید.

می‌توانید از این تقویم برای یادداشت‌برداری، ذخیره قرار ملاقات‌هایی که تلفنتان به شما یادآوری می‌کند و سایر کارهای استاندارد تقویم استفاده کنید. علاوه بر این، تاریخ تولد دوستان شما را نیز شامل می شود، اما مهمتر از همه، تاریخ رویدادهای کشف شده در برنامه ایمیل یا iMessage را به طور خودکار اضافه می کند. این سیستم داخلی اپل به شما این امکان را می‌دهد قرار ملاقات‌ها را تشخیص دهید و آنها را به طور خودکار به تقویم اضافه کنید.

MICROSOFT OUTLOOK

بهترین برنامه‌‌های تقویم در سال 2023

تقویم مایکروسافت یکی از ویژگی های Outlook، سرویس ایمیل مایکروسافت است که در آن می توانید رویدادها را به صورت دستی یا از ایمیل‌هایی که دریافت می‌کنید اضافه کنید. این یک تقویم کاربردی است که در آن می‌توانید هر آنچه را که دوست دارید ثبت کنید، و هنگام نزدیک شدن به قرارهایتان، هشدار دریافت کنید.

اگرچه تقویم مایکروسافت یکی از جامع ترین تقویم هایی است که می توانید پیدا کنید،اما برنامه خاص خود را ندارد و صرفاً یک صفحه در یک برنامه است. حساب مایکروسافت شما به عنوان یک مخزن مرکزی برای همه داده ها عمل می کند و از هر دستگاهی قابل دسترسی است.

CALENDAR.COM

بهترین برنامه‌‌های تقویم در سال 2023

یک نرم افزار تقویم حرفه‌ای برای کاربرانی که به دنبال تجربه‌ای با ویژگی‌های غنی و کارآمد هستند. برای استفاده از آن، ابتدا باید یک حساب کاربری ثبت کنید که آن را قادر می سازد به عنوان یک دستگاه عمل کند و داده‌های شما را در تمام دستگاه‌هایی که روی آن نصب شده است، همگام سازی کند.

این نرم‌افزار شامل تمام ویژگی‌هایی است که از یک برنامه تقویم پیش‌بینی می‌کنید، و همچنین دارای نماهای روز، هفته، ماه و سال برای مشاهده و ترتیب تکالیف است. همچنین در برخی از خدمات مانند Zoom و Zapier ادغام شده است. طراحی ساده ای دارد و می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

ANY.DO CALENDAR

بهترین برنامه‌‌های تقویم در سال 2023

اپلیکیشن محبوب کار و یادداشت برداری Any.do تقویم را هم در اختیار کاربران خود قرار می دهد. مفهوم آن منحصر به فرد است زیرا یک برنامه تقویم و یک برنامه یادداشت را در یک برنامه واحد ترکیب می کند. اگرچه گزینه‌های کمتری نسبت به سایر برنامه‌ها دارد، اما ویژگی‌های اضافی برای مرتب کردن محتوا دارد که گویی یک برنامه یادداشت است.

اگرچه این برنامه رایگان است، اما نسخه پولی آن با ویژگی های بیشتر، مانند میانبر سریع برای لیست خرید، در دسترس است. علاوه بر این، با تقویم‌های Google و مایکروسافت سازگار است و به Any.do اجازه می‌دهد تا محتوای این حساب‌ها را به‌طور یکسان نشان دهد.

 

درباره نویسنده نگین خاورمیانه

در همین رابطه...

بهترین برنامه‌‌های تقویم در سال 2023

آیا آیفون ها می توانند ویروس بگیرند؟

اندروید بسیار آسان به ویروس آلوده میشود، اما آیفون از این نظر قابل اعتماد است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *