شنبه 26 آذر 1401

تعویق در اجرای طرح رجیستری

بنا بر خبری که سایت خبرگزاری ایسنا امروز ظهر (ساعت 12:24 شنبه دوم مرداد 1395) در خروجی خود قرار داد، وزارت ارتباطات اعلام کرده است که اجرای طرح رجیستری پس از برقراری هماهنگی های لازم بین نهادهای مربوطه اجرا خواهد شد. به نقل از ایسنا، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات افزود: هنوز مقدمات لازم برای اجرای طرح رجیستری تلفن همراه مهیا نشده است و قطعاٌ قبل از اجرای طرح اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

فرنقی زاد، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات، همچنان بر این موضوع تاکید کرده است که گوشی هایی که قبل از اجرای کامل طرح رجیستری خریداری شوند، قابل استفاده خواهند بود و این طرح فقط گوشی های قاچاق را پس از آغاز به اجرای طرح هدف قرار می دهد و اجازه ی فعال سازی سیم کارت بر روی آنها را نمی دهد.

درباره نگین خاورمیانه

شرکت نگین خاورمیانه با هدف واردات و فروش لوازم جانبی الکترونیک و کامپیوتر در سال 1380 تاسیس گردید و از آن زمان تا به حال در این زمینه حضوری کاملا موفق داشته است. با توجه به تاریخچه بازار در حوزه ی دیجیتال، این شرکت از معدود شرکت‌های شناخته شده ای است که همگام با معرفی تبلت به دنیای دیجیتال توسط برندهای مشهور دنیا، اقدام به فروش این محصولات در بازار ایران کرد و در این کار، اولویت را به کالاهای با کیفیت و دارای گارانتی معتبر داد، تا به هدف اصلی خود که رضایت مشتری و شناخته شدن به عنوان یک فروشگاه معتبر و توزیع کننده ی قابل اطمینان است، برسد.

در همین رابطه...

اپل واچ از حالت saving-mode پشتیبانی میکند

در سیستم watchOS 9، اپل یک حالت صرفه جویی در مصرف انرژی را به اپل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *