چهارشنبه 23 آذر 1401
قفل آیفون

نحوه باز کردن قفل آیفون غیرفعال شده بدون کامپیوتر

آیا آیفون شما غیرفعال شده است یا رمز عبور را کاملا فراموش کرده اید؟دسترسی مجدد به آیفون خود در چند مرحله ساده امکان پذیر است. در این مقاله نحوه باز کردن قفل آیفون غیرفعال شده را خواهید آموخت.

شاید برای آیفون خود رمز عبور تعیین کرده باشید و پس از مدتی آن را کاملا فراموش کرده باشید. یکی دیگر از سناریوهای احتمالی این است که آیفون متعلق به بچه بی دقت شماست که به سادگی رمز عبور را فراموش کرده و چندین بار با رمز‌های اشتباه تلاش کرده است. نتیجه؟ دستگاه وارد وضعیت “غیرفعال” می شود و از شما می خواهد به iTunes متصل شوید.

از طریق این آموزش، ما به شما آموزش می دهیم که قفل آیفون غیرفعال خود را با  Find My iphone باز کنید. همچنین یک راه دوم برای باز کردن قفل با استفاده از “AnyUnlock” وجود دارد. یکی نیازی به کامپیوتر نخواهد داشت و دیگری نیازی خواهد داشت.

دو روش برای باز کردن قفل آیفون بدون آیتونز یا ICLOUD

اگر رمز عبور آیفون خود را فراموش کردید چه کاری می توانید انجام دهید؟ راه های مختلفی برای باز کردن قفل رمز عبور آیفون با یا بدون کامپیوتر وجود دارد. این روش‌ها ممکن است کل داده‌های شما را پاک کنند، اما نمی‌توانید کار زیادی با دستگاه قفل‌شده انجام دهید. پس شاید ارزش فداکاری را داشته باشد.

قفل آیفون غیرفعال شده را با FIND MY IPHONE باز کنید

قفل آیفون

روش Find My iphone داده‌های شما را پاک می‌کند، بنابراین پشتیبان‌گیری که قبلاً تهیه کرده‌اید در اینجا مفید خواهد بود. اگر یک نسخه پشتیبان تهیه نکرده اید، در حال حاضر کار زیادی نمی توانید انجام دهید. این روش لزوماً نیازی به رایانه نخواهد داشت. می توانید این فرآیند را با استفاده از دستگاه iOS دیگری مانند آیفون یا آی پد انجام دهید.

مرحله 1 – برنامه Find My iPhone را در دستگاه iOS دیگری دانلود و نصب کنید.

مرحله 2 – با Apple ID و رمز عبور خود وارد شوید.

مرحله 3 – پس از ورود موفقیت آمیز، تمام دستگاه هایی را که به حساب شما متصل هستند را روی نقشه پیدا خواهید کرد.

مرحله 4 – دستگاه غیرفعال خود را انتخاب کنید

مرحله 5 – روی دستگاه کلیک کنید و به اقدامات بروید. گزینه “Erase iPhone” را پیدا کنید. همانطور که از نام آن پیداست، داده های شما را پاک می کند. پس از این فرآیند، دستگاه شما مانند یک آیفون کاملاً جدید خواهد بود. می توانید اعتبار خود را تنظیم کنید و دوباره به آن دسترسی پیدا کنید.

مرحله 6 – یک جایگزین معتبر برای بازیابی فایل های شما از طریق iCloud Backup است. پس از ورود به سیستم، می‌توانید «بازیابی از پشتیبان‌گیری iCloud» و جزئیات iCloud خود را وارد کنید.

نحوه باز کردن قفل آیفون غیرفعال شده با استفاده از ANYUNLOCK

قفل آیفون

در روش دوم شما باید ابزار نرم افزار AnyUnlock را دانلود و نصب کنید. این یکی به یک کامپیوتر نیاز دارد، اما در عین حال، همه چیز را به صورت یکپارچه انجام می دهد. شاید نتوانید به iTunes وصل شوید و برای باز کردن قفل دستگاه خود به جایگزینی نیاز داشته باشید.

این ابزار باز کردن قفل رمز عبور می تواند رمز عبور صفحه آیفون را حتی بدون Face ID یا Touch ID با 3 کلیک ساده باز کند. این نرم افزار می تواند رمز عبور آیفون شما را بازنشانی کند و همچنین به شما اجازه می دهد تا رمزهای عبور پشتیبان iTunes، Apple ID، رمز عبور Screen Time، فعال سازی iCloud و غیره را حذف کنید.

بدون هیچ مقدمه ای، بیایید ببینیم چگونه می توانید قفل آیفون خود را بدون رمز عبور یا iTunes باز کنید.

AnyUnlock را دانلود و نصب کنید و آن را روی رایانه خود راه اندازی کنید

پس از نصب و آماده شدن نرم افزار. روی «باز کردن قفل صفحه رمز عبور» کلیک کنید

آیفون خود را به کامپیوتر وصل کنید.

AnyUnlock دستگاه را شناسایی می کند و پس از آن، می توانید روی «start» کلیک کنید.

بر روی دکمه دانلود کلیک کنید. این نرم افزار سیستم عامل آیفون شما را دانلود و دوباره نصب می کند.

پس از دانلود، می توانید روی گزینه Unlock Now کلیک کنید. AnyUnlock رمز عبور صفحه را به طور خودکار باز می کند.

هنگامی که فرآیند بازیابی کامل شد، می توانید “Screen Passcode با موفقیت حذف شد” را مشاهده کنید.

برخی از نکات کلیدی وجود دارد که AnyUnlock را به روشی سودمند برای باز کردن قفل دستگاه شما تبدیل می کند:

با تنظیم مجدد رمز عبور، آیفون خود را از وضعیت غیرفعال بازیابی کنید

بدون نیاز به اتصال به iTunes یا ورود به iCloud

سری آیفون 14 با iOS 16 پشتیبانی می شود

نتیجه‌گیری

همانطور که می بینید، با استفاده از “Find My iphone” می توانید قفل دستگاه خود را بدون رایانه باز کنید. با این حال، AnyUnlock ابزار کامل تری برای بازیابی دستگاه شما است. می‌توانید رمز عبور، شناسه چهره و شناسه لمسی را که روی دستگاهتان کار نمی‌کنند، با چند کلیک بازیابی کنید. نیازی به اتصال با iTunes یا ورود به iCloud نیست. بنابراین حتی زمانی که همه رمزهای عبور خود را فراموش کرده اید مفید است.

علاوه بر این ویژگی، AnyUnlock یک جعبه ابزار کامل است که به شما کمک می‌کند تا بسیاری از مشکلات آیفون خود را حل کنید. می‌توانید قفل iPhone، iPad و iPod touch را با گذرواژه‌های فراموش‌شده باز کنید، می‌توانید MDM را دور بزنید، فعال‌سازی iCloud را دور بزنید، Apple ID را باز کنید، قفل سیم‌کارت را بردارید و موارد دیگر.

 

درباره نویسنده نگین خاورمیانه

در همین رابطه...

قفل آیفون

چگونه عکس هارا در اندروید و آیفون پنهان کنیم؟

Google photos برنامه‌ی پیش فرض موجود در همه‌ی دستگاه های اندروید است. این برنامه دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *