شنبه 19 آذر 1401
تب تماس

واتس‌اپ تب تماس را برای ویندوز منتشر میکند

در چند ماه گذشته، واتس‌اپ به‌روزرسانی‌هایی را برای این اپلیکیشن منتشر کرده است. پلت فرم چت اکنون از تماس های تصویری با 32 نفر و همچنین نظرسنجی در چت پشتیبانی می کند. به گفته WABeta، چند ویژگی جدید در حال برنامه‌ریزی است. این گزارش ادعا می کند که واتس اپ در حال کار بر روی وضعیت صدا، تب تماس های جداگانه برای دسکتاپ و چت واتس اپ است.

به روز رسانی وضعیت صدا

واتس اپ در حال کار بر روی قابلیتی است که به کاربران امکان می دهد یادداشت صوتی در مورد وضعیت خود ارسال کنند. این شرکت در حال کار بر روی این ویژگی برای نسخه بتا iOS است.

کاربران می توانند وضعیت یادداشت صوتی را ارسال کنند اما مدت زمان آن تنها 30 ثانیه خواهد بود. همچنین کاربر می‌تواند انتخاب کند که متنی را در کنار یادداشت صوتی ارسال کند. هنگامی که وارد صفحه وضعیت خود می شوید، نماد میکروفون را مشاهده خواهید کرد. اگر این نماد وجود دارد، می توانید وضعیت صدا را پست کنید. در غیر این صورت، طبق معمول از طریق به روز رسانی وضعیت، یک متن ارسال می کنید.

درست مانند متن، وضعیت صدا نیز رمزگذاری شده است. وضعیت صدا فقط توسط کسانی که شما می خواهید مشاهده می شود. می‌توانید در تنظیمات حریم خصوصی افرادی را که می‌خواهید وضعیت شما را ببینند انتخاب کنید.

چت واتساپ برای ویندوز

تب تماس

برای کاربران دسکتاپ، WhatsApp در حال کار بر روی یک ویژگی جدید برای مکالمه است. این شرکت در حال کار بر روی یک پلت فرم چت اختصاصی و تایید شده برای مکالمه است. در این چت، کاربران نکات خوبی دریافت می کنند و اطلاعاتی در مورد ویژگی های جدید دریافت می کنند. با این حال، کاربران یک گزینه دارند. اگر به چت نیاز ندارید، می توانید چت را ممنوع یا بی صدا کنید.

تب تماس‌ها

تب تماس

در دسکتاپ، واتس اپ در حال کار بر روی قابلیتی است که به کاربران امکان می دهد تاریخچه تماس های خود را ببینند. آنها می توانند این اطلاعات را با باز کردن call card دریافت کنند.

چه زمانی این ویژگی ها آماده می شوند؟

طبق گزارش‌ها، ویژگی Calls Tab در حال حاضر برای آزمایش‌کنندگان بتا در ویندوز 2.224.6.4.0 در دسترس است. در مورد چت واتس اپ روی دسکتاپ و وضعیت Voice، هنوز در حال توسعه است. بنابراین، ممکن است مدتی طول بکشد تا این ویژگی عرضه شود.

درباره نویسنده نگین خاورمیانه

در همین رابطه...

تب تماس

ارتقاء دوربین IPHONE 15 PRO

پس از عرضه رسمی سری آیفون 14، اکنون چندین گزارش در مورد سری آیفون 15 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *