یکشنبه 20 آذر 1401
عکس هارا در اندروید و آیفون پنهان کنیم

چگونه عکس هارا در اندروید و آیفون پنهان کنیم؟

Google photos برنامه‌ی پیش فرض موجود در همه‌ی دستگاه های اندروید است.

این برنامه دارای یک افزونه به نام locked folder است

Google photos را در دستگاه خود باز کنید و و گزینه ی library را در پایین صفحه بزنید و بعد Utilities menu را انتخاب کنید و بعد منوی set locked folder suggestion را انتخاب کنید و بعد روی start کلیک کنید.

بنابراین، می توانید از روش احراز هویتی که ترجیح می دهید (پین، رمز عبور یا اثر انگشت) برای دسترسی به پوشه استفاده کنید. اکنون که پوشه را تنظیم کردید، زمان اضافه کردن فایل های رسانه ای است.

همچنین دو راه برای افزودن فایل به پوشه قفل شده وجود دارد. می توانید آنها را از کتابخانه رسانه یا از طریق تنظیمات هر فایل، جداگانه اضافه کنید.

برای روش اول

روی تصویر ضربه طولانی بزنید و فایل های رسانه ای را که می خواهید مخفی کنید انتخاب کنید روی منوی بالا ضربه بزنید به پوشه قفل شده منتقل شوید و تصمیم خود را از منوی بازشو تایید کنید. در عوض، اگر فقط یک عکس یا ویدیو را مخفی می‌کنید، می‌توانید به سادگی روی فایل رسانه کلیک کنید، به بالا بروید تا «جزئیات بیشتر» را انتخاب کنید و روی گزینه «انتقال به پوشه قفل‌شده» کلیک کنید.

چگونه عکس ها و فیلم ها را برای کاربران پیکسل مخفی کنیم؟

عکس هارا در اندروید و آیفون پنهان کنیم

کاربران دارای Pixel 3 و بالاتر می‌توانند تصاویر گرفته شده را مستقیماً در پوشه‌ای که توسط برنامه پیش‌فرض دوربین قفل شده است ذخیره کنند. برنامه پیش‌فرض دوربین دستگاهتان را باز کنید. روی نماد گالری در بالا ضربه بزنید پوشه قفل شده را از منوی «ذخیره در» انتخاب کنید. همه فایل ها مستقیماً در پوشه قفل شده ذخیره می شوند. علاوه بر این، به یاد داشته باشید که می توانید به فایل های رسانه ای مخفی خود در منوی Utilities دسترسی داشته باشید.

پنهان کردن عکس ها در آیفون

عکس هارا در اندروید و آیفون پنهان کنیم

برنامه پیش‌فرض Photos در iPhone و iPad به کاربران اجازه می‌دهد از فایل‌های رسانه‌ای حساس در یک آلبوم مخفی محافظت کنند. برنامه Photos را باز کنید برای انتخاب عکس‌ها و ویدئوهایی که می‌خواهید پنهان شوند، گزینه select را در بالا انتخاب کنید و بعد نماد اشتراک‌گذاری را در گوشه پایین سمت چپ فشار دهید و گزینه Hide را انتخاب کنید.

با این روش‌ها میتوانیم عکس هارا در اندروید و آیفون پنهان کنیم.

 

 

 

درباره نویسنده نگین خاورمیانه

در همین رابطه...

عکس هارا در اندروید و آیفون پنهان کنیم

نحوه نصب برنامه ها بر روی تلویزیون هوشمند اندرویدی

اگر صاحب یک تلویزیون هوشمند با Android TV هستید، می‌توانید تعداد زیادی برنامه را از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *