یکشنبه 6 آذر 1401
نرم افزار

3 نرم افزار مفید برای کسب و کار

شما همیشه نرم افزارهای زیادی را در نظر می گیرید، چه در حال راه اندازی یک کسب و کار کوچک باشید چه بزرگ. مدیریت خیلی از چیزها در یک زمان می‌تواند دشوار باشد. برای به روز ماندن کسب و کار، سازمان ها شروع به استفاده از برخی نرم افزارهای تجاری کردند.

به منظور تکمیل وظایف، پیش بینی خطرات و افزایش کارایی کلی، این روزها تعداد زیادی از کسب و کارها و سازمان ها روی نرم افزارهای تجاری سرمایه گذاری می‌کنند. بنابراین، میتوان گفت  ابزارهای مدیریت کسب و کار راه طولانی را طی کرده‌اند و به طور مداوم زندگی را برای کسانی که در دنیای تجارت کار می کنند بهبود بخشیده‌اند.

3 بهترین نرم افزار تجاری در سال 2022

بهترین نرم افزار ارتباطی تیم: SLACK

نرم افزار

Slack در ابتدا به عنوان یک ابزار ارتباطی داخلی برای یک تجارت توسعه بازی در سال 2009 توسط استوارت باترفیلد، یکی از بنیانگذاران فلیکر تأسیس شد. در سال 2013 معرفی شد و بیش از 12 میلیون عضو در 150 کشور دارد. از آنجایی که پیام‌رسانی، بازخورد و همکاری در زمان واقعی را فراهم می‌کند، ما آن را به عنوان بهترین ابزار ارتباطی تیم انتخاب کردیم.

Slack برای رفع ناکارآمدی‌ها و تأخیرهای ارتباط ایمیل ایجاد شد. کاربران نرم افزار می توانند کانال هایی را ایجاد کنند که بر اساس یک موضوع، تیم، پروژه یا حتی یک مشتری باشد. کانال‌های حساب Slack می‌توانند خصوصی و فقط با دعوت یا عمومی و برای همه کاربران قابل دسترسی باشند.

Slack دارای تعداد زیادی افزونه است که به تیم ها امکان می دهد فایل ها را به اشتراک بگذارند، نظرسنجی انجام دهند و جلسات را برنامه ریزی کنند. علاوه بر پیوند به مدیریت پروژه خارجی، ذخیره سازی ابری و برنامه های بهره وری. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا موضوعات جدید بحث را شروع کنند تا به مکالمات طولانی‌تر متمرکز و تمیز نگاه دارند. همچنین چت تلفنی و ویدیویی رایگان با یک کلیک را ارائه می دهد.

قابلیت جستجوی Slack یکی از سودمندترین اجزای آن است. دیگر نیازی به بررسی ایمیل‌ها یا یادداشت‌های دست‌نویس در جستجوی آن بخش مهم از اطلاعات نیست. صرف نظر از اینکه یک بحث، ذکر یا کاربر چه مدت پیش بوده است. کاربران Slack می توانند آن را جستجو کنند، به اشتراک بگذارند یا ذخیره کنند.

یک حساب Slack رایگان برای سازمان هایی که فقط یک فضای کاری واحد می خواهند کافی است. علاوه بر تماس‌های ویدیویی یک به یک، و تعداد محدودی رابط برنامه، این حساب رایگان دارای محدودیت جستجوی 10000 پیام نیز است.

بهترین نرم افزار مدیریت اسناد: GOOGLE WORKSPACE

نرم افزار

Google Workplace که قبلاً به عنوان Google Suite شناخته می شد، مجموعه ای از برنامه های اداری مبتنی بر وب است. این شامل ایمیل، تقویم، چت، ایجاد و مدیریت اسناد، ذخیره سازی ابری و غیره است. ما آن را به عنوان بهترین نرم افزار مدیریت اسناد انتخاب کردیم. زیرا ایجاد، ذخیره سازی، همکاری و اشتراک گذاری اسناد ایمن، پیشرفته و مبتنی بر ابر را فراهم می کند.

برای کسب و کارهای کوچک که به دنبال ایجاد یک محیط کاری موثر، مشارکتی و مبتنی بر ابر هستند، بدون اینکه مجبور باشند برای نرم افزارهای گران قیمت هزینه‌ای بپردازند یا نگران داشتن یک کامپیوتر باشند، Google Workspace یک گزینه فوق العاده است. کاربران می توانند به راحتی بین برنامه ها جابجا شوند زیرا هر ابزاری در پلتفرم Google Workspace محصول Google است.

اولین قدم برای مشاغل، ایجاد یک حساب ایمیل مارک دار با استفاده از Gmail است. یکی از پرطرفدارترین مشتریان ایمیل موجود. ابزارهای دیگر عبارتند از Google Calendars برای زمان‌بندی جلسات تیم، Google Drive برای ذخیره‌سازی ابری، Google Chat برای پیام‌رسانی گروهی. و Google Meet برای کنفرانس های ویدیویی. Google Docs، Sheets و Slides نیز برای ایجاد اسناد، صفحات گسترده و ارائه با همکاری بلادرنگ در دسترس هستند.

کاربران می توانند علاوه بر ادغام بین هر برنامه، از طریق Google Workspace به صدها پلتفرم شخص ثالث متصل شوند. مانند Zoom ،Trello و بسیاری دیگر. به منظور محافظت از محرمانه بودن اطلاعات هر شرکت، افزونه‌های Google Workspace فقط به حداقل اطلاعات لازم برای انجام یک کار دسترسی دارند.

با ایجاد یک حساب جیمیل رایگان، هر کسی می‌تواند به همه برنامه‌های Google Workspace دسترسی داشته باشد. در حین پرداخت طرح‌های Google Workspace، شرکت‌ها به آدرس‌های ایمیل تجاری، فضای ذخیره‌سازی ابری اضافی و امنیت پیشرفته دسترسی پیدا می‌کنند. در هر طرح ممتاز Google Workspace، Google علاوه بر این، یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه را ارائه می‌کند.

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه: TRELLO

نرم افزار

مدیریت پروژه در سال 2011 توسط شرکتی به نام نرم افزار Fog Creek معرفی شد. برای رسیدگی به مشکلات پیچیده برنامه ریزی، این برنامه بعداً به Trello تغییر نام داد. این افزایش تعداد کاربران از 50000 تنها در یک سال به 4.75 میلیون تا سال 2014 بود. از آنجایی که یک رویکرد رایگان، سازگار و قابل مشاهده برای مدیریت وظایف ارائه می دهد، ما آن را به عنوان بهترین نرم افزار مدیریت پروژه انتخاب کردیم.

Trello مدیریت پروژه ها و گردش کار مداوم را ساده می کند. با استفاده از تابلوهای سبک kanban برای مدیریت کار و پروژه، کاربران می توانند تابلوها و لیست های سفارشی را با کارت هایی ایجاد کنند که می تواند حاوی تصاویر، فایل ها، لینک ها، چک لیست ها، تاریخ های سررسید باشد.

کاربران می‌توانند از میان صدها قالب دسته‌بندی تولید شده توسط کاربران دیگر که می‌توانند در صورت لزوم تنظیم شوند، انتخاب کنند. یا به سرعت با یک تابلوی خالی شروع کنند. برای تسهیل همکاری و گردش کار، Trello برنامه های تلفن همراه را ارائه می دهد. علاوه بر رابط با Slack، Google Drive، Dropbox، و صدها سیستم شخص ثالث دیگر.

طرح رایگان Trello علاوه بر بسیاری از ویژگی های دیگر شامل تابلوهای شخصی، لیست ها و کارت های بی حد و حصر است. این طرح رایگان دارای محدودیت ضمیمه فایل 10 مگابایتی، 10 تخته تیمی و یک پسوند شخص ثالث در هر محدودیت هیئت مدیره است. سه طرح اضافی با ویژگی های اضافی همراه است.

 

درباره نیلوفر اسلامی

در همین رابطه...

هدفون هدایت استخوانی

آیا هدفون هدایت استخوانی ( القایی ) ارزش خرید دارد؟

هدفون هدایت استخوانی نوعی از هدفون‌های بی‌سیم می‌باشد. هدفون‌های بیسیم مدت زمان زیادی است در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.