راهنمای خرید اعتباری از نگین خاورمیانه

امکان خرید اعتباری از نگبن خاورمیانه با همکاری سایت ایران‌رنتر (پلتفرم فروش اقساطی) فراهم شده است.

هم اکنون با استفاده از راهنمای زیر، در ایران رنتر ثبت سفارش نموده و با کد کارت اعتباری که از ایران رنتر دریافت می کنید از نگبن خاورمیانه خرید کنید.

 

مراحل ثبت سفارش در پلتفرم ایران‌رنتر به صورت زیر است:

  • درخواست «کارت اعتباری خرید» و ثبت سفارش

ابتدا با وارد کردن شماره موبایل و رمز خود ثبت‌ نام کنید، در صورتی که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید با ورود اطلاعات خود به سایت وارد شوید.
فروشگاه نگین خاورمیانه را جستجو کرده و پس از انتخاب کارت مورد نظر، تعداد ماه‌های پرداخت تا 12 ماه را تعیین کنید؛ سپس آن را به سبد خرید خود اضافه کنید.

 

  • تأیید اولیه سفارش

کارشناسان ایران‌رنتر حداکثر تا 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته و تصاویر مدارک مورد نیاز برای ضمانت را از شما درخواست می‌کنند.

 

  • اعتبارسنجی

بعد از ارسال تصاویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا 72 ساعت کاری مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار گرفته و در صورت تأیید شدن مدارک، ثبت‌نام نیز تأیید نهایی شده؛ سپس درخواست شما به واحد تأمین ارجاع داده می‌شود.

 

  • تأمین سرمایه برای تهیه «کارت اعتباری خرید» توسط سرمایه‌گذاران

در این مرحله «کارت اعتباری خرید» مورد نظر شما توسط سرمایه‌گذاران ایران‌رنتر تأمین سرمایه می‌شود.

 

  • ارسال و شروع اقساط

زمان دقیق ارسال «کارت اعتباری خرید» مشخص نیست و به صورت اتوماتیک زمانی به عنوان حداکثر زمان ارسال برای سفارش شما در نظر گرفته می‌شود. با سرعت گرفتن روند تأمین سرمایه توسط سرمایه‌گذاران، زمان ارسال تخمینی ممکن است کاهش پیدا کند که در پروفایل شما قابل مشاهده است.

توجه: لازم به ذکر است در صورت عدم ارسال مدارک ضمانت تا حداکثر ۳ روز پس از ثبت سفارش، سفارش به طور خودکار حذف خواهد شد.
توجه: مواردی مانند روش پرداخت اقساط، میزان سود دریافتی، مدارک مورد نیاز و … همه مربوط به شرکت ایران‌رنتر بوده و نگبن خاورمیانه هیچ تعهد و مسئولیتی نسبت به موارد ذکر شده ندارد.