روش های پرداخت

۱.  پرداخت آنلاین هنگام خرید از طریق درگاه بانک (اولویت ارسال با این نوع پرداخت است)

هنگام نهایی کردن می توانید از طریق درگاه بانک پرداخت خود را انجام دهید. این روش امن ترین و راحتترین روش پرداخت است و بدلیل اینکه پرداخت بطور کامل انجام می گردد اولویت ارسال کالا هم با این روش می باشد.(لازم به تذکر هست که فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه دارای بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت است).

۲. پرداخت نقدی در محل تحویل (بدلیل حجم بالای سفارشات بمنظور سرویس دهی بهتر ممکن است در مقاطعی این نوع پرداخت  غیر فعال شود).

اگر آدرس تحویل سفارش شما در شهر تهران می باشد، در صورت تمایل می توانید هزینه سفارش خود را بصورت نقدی و هنگام تحویل کالا درب منزل پرداخت کنید. با این وجود توصیه می شود که کاربران عزیز پرداخت خود را بصورت آنلاین و با استفاده از درگاه های امن بانک های عضو شبکه شتاب انجام دهند. در اینصورت علاوه بر اینکه پردازش سفارشات سریعتر و راحت تر انجام می گیرد، فروشگاه نگین خاورمیانه برای آن دسته از کاربرانی که هزینه سفارش خود را بصورت آنلاین پرداخت می کنند، هدایای ویژه ای را در نظر می گیرد که به قید قرعه به خریداران ارسال می شود.

۳. پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل (بدلیل حجم بالای سفارشات بمنظور سرویس دهی بهتر ممکن است در مقاطعی این نوع پرداخت  غیر فعال شود).

برای آن دسته از کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها تهران می باشد، و تمایل دارند مبلغ سفارش را هنگام  دریافت کالا پرداخت کنند، می توانند با کارت های عضو شبکه شتاب از طریق دستگاه های کارت خوان سیار (POS) پرداخت نمایند.

۴.  واریز به حساب

در صورت تمایل به واریز به حساب می توانید پس از هماهنگی از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل اقدام فرمائید.