شرایط بازگرداندن کالا به نگین خاورمیانه

شرایط بازگرداندن کالا به نگین خاورمیانه

خرید آنلاین یک محصول می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های خرید باشد که در پی آن رضایت و اطمینان خاطر را به شکلی جدید و ساده‌ برای خریدار فراهم کند. نماد یک فروشگاه خوب٬ ارائه خدمات پس از فروش است و یک خرید خوب، خریدی است که در آن فرد با اطمینان خاطر، خریدش را انجام دهد. دیگر مزیت این خدمات این است که هرگونه مشکل احتمالی که ممکن است در فرآیند خرید رخ دهد را پوشش داده و رفع و رجوع می‌کند. بر همین اساس همه‌ی محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و علاوه بر آن، اجرای راهکار ۷ روز ضمانت بازگشت کالا، تمامی عواملی که ممکن است تجربه‌ی خرید خوب آنلاین را مخدوش کند، از بین برده است. با توجه به وجود گزینه‌ی ۷ روز ضمانت بازگشت کالا در لیست خدمات فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه، شما می‌توانید با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت کنید و به راحتی هر چه تمام، آن را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

با توجه به شرایط ویژه‌ای که برخی کالاها ایجاب می‌کنند، ناچاراً خدمات مربوط به آنها تنها محدود به گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی شده و شامل ضمانت ۷ روز بازگشت کالا نمی‌شوند که این کالاها عبارتند از: کیف و کاورهای غیر هوشمند٬ کابل‌ها٬ محافظ صفحه٬ هدست، هندزفری، قلم لمسی، لوازم شخصی برقی و لوازم تحریر.

شرایط و قوانین ضمانت ۷ روز بازگشت کالا

اگر دستگاه دارای اشکال فنی است:

 • در صورتی که متوجه شدید دستگاه دارای هرگونه اشکال فنی است حداکثر تا ۷ روز به واحد خدمات پس از فروش نگین خاورمیانه اطلاع دهید.

 • برای اینکه بتوانید از خدمات ۷ روز ضمانت بازگشت و تعویض کالا استفاده کنید لازم است که از جعبه و کارتن دستگاه به خوبی نگهداری کنید و از هر کاری که باعث تخریب جعبه دستگاه شود خودداری نمایید.

 • خدمات ضمانت ۷ روز بازگشت کالا مواردی همچون استفاده ناصحیح و غیر معمول که در دفترچه راهنما ذکر نشده و توسط سازنده محصول مورد تایید نباشد را پوشش نداده و منجر به باطل شدن ضمانت ۷ روز خواهد شد.

اگر دستگاه دارای مغایرت مشخصاتی با محصول مندرج در وب‌سایت است:

 • در صورت مشاهده‌ی هرگونه مغایرت مشخصات، حداکثر ظرف ۲۴ ساعت به نگین خاورمیانه اطلاع دهید و اگر مغایرت، بدون نیاز به باز کردن جعبه دستگاه و استفاده از آن قابل تشخیص است، بدون باز کردن بسته بندی کالا اقدام به بازگرداندن آن کنید.

 • اگر مغایرت بدون نیاز به باز کردن جعبه دستگاه و استفاده از آن قابل تشخیص نبوده و در صورتی که بعد از استفاده از کالا، متوجه مغایرت شدید٬ لازم است که از جعبه و کارتن دستگاه به خوبی نگهداری کنید و از هر کاری که باعث تخریب جعبه دستگاه می شود، خودداری کنید.

اگر دستگاه دارای آسیب‌دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری است:

 • در صورتی که متوجه شدید دستگاه دارای هرگونه آسیب‌دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری بوده است، حداکثر تا ۲۴ ساعت به واحد خدمات پس از فروش نگین خاورمیانه اطلاع دهید و از جعبه و کارتن دستگاه به خوبی نگهداری کنید و از هر کاری که باعث تخریب جعبه دستگاه می شود، جلوگیری کنید.

 • در صورتی که آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل توسط پست یا تیپاکس و… رخ داده باشد و آسیب دیدگی به تایید شرکت حمل کننده برسد، نگین خاورمیانه خسارت را جبران خواهد کرد.

توضیحات در مورد خدمات پس از فروش دسته‌ی اسکوتر برقی

با توجه به عملکرد مخصوص دستگاه‌های اسکوتر برقی شرایطی که این دستگاه‌ها را از خدمات پس از فروش نگین خاورمیانه  خارج می‌کند متفاوت بوده و نیاز به ذکر آن‌هاست که عبارتند از:

 • استفاده نابرابر با دستورالعمل‌های نوشته شده در دفترچه راهنمای محصول

 • انجام تعمیرات بر روی دستگاه که توسط شرکت گارانتی انجام نشده باشد.

کالا را چطور ارسال کنید:

 • حتماً قبل از ارسال با کارشناسان پشتیبانی نگین خاورمیانه تماس بگیرید و از ارسال بدون هماهنگی خودداری فر‌مائید.

 • در هنگام ارسال توجه داشته باشید که تمامی متعلقات محصول٬ مدارک مربوط به خرید و گارانتی را ارسال نمایید.

 • در هنگام ارسال سعی کنید بسته‌بندی دستگاه حفظ شده باشد و هر کاری که باعث تغییر ظاهر جعبه و کارتن آن شود، جلوگیری کنید و همچنین مشکل دستگاه را در پشت فاکتور یا همراه برگه‌ای نوشته و با دستگاه ارسال کنید.

 • در صورت وجود هرگونه کد عبور یا الگوی بازگشایی بر روی دستگاه آن را حذف کنید.

 • اگر ساکن تهران هستید، با نگین خاورمیانه جهت هماهنگی با پیک، جهت دریافت کالا تماس بگیرید.

 • اگر ساکن شهرستان هستید، برای ارسال کالا از پست پیشتاز استفاده کنید و رسید پستی را همراه با کالا ارسال کنید.

کالای بسته بندی شده را به آدرس زیر ارسال نمایید:

تهران، خیابان فردوسی ، پایین تر از میدان فردوسی ، خیابان صادق ، پلاک 15 ، واحد 8 ، شرکت نگین خاورمیانه

هزینه ارسال بر عهده چه کسی است؟

درصورتی که علت بازگشت، اشکال فنی٬ مغایرت مشخصاتی و ظاهری با محصول مندرج در وب‌سایت یا  آسیب‌دیدگی/ایراد فیزیکی و ظاهری بوده و کارشناسان فنی نگین خاورمیانه آن را تایید کنند، هزینه‌ی بازگشت با نگین خاورمیانه و اگر علت بازگشت، عدم حضور مشتری در محل، بعد از ارسال کالا و قبل از باز شدن بسته بندی پستی باشد و یا ایراد و مغایرت به تایید کارشناسان فنی نرسیده باشد، هزینه‌ی بازگشت به عهده مشتری است.

روال رسیدگی به درخواست مشتری پس از ارسال کالا چگونه است؟

بعد از رسیدن کالای شما به دست کارشناسان خدمات پس از فروش نگین خاورمیانه٬ مشکلات اعلام شده با قوانین و ضوابط ۷ روز ضمانت بازگشت کالا بررسی شده و در صورت تایید و موجود بودن کالا، تعویض خواهد شد.

درصورتی که موجودی کالا در زمان تعویض و رسیدگی به اشکالات به پایان رسیده باشد، شخص می‌تواند مدل دیگری را جایگزین کرده یا مبلغ سفارش خود را دریافت کند.

نگین خاورمیانه در قبال موضوع اتمام موجودی کالا در حین انجام مراحل تعویض و مرجوعی مسئولیتی بر عهده نداشته و فقط مسئولیت بازپرداخت وجه  کالا را به مشتری بر عهده می گیرد.

مدت زمانی که به طور معمول برای انجام مراحل بالا نیاز است حداقل ۴۸ ساعت بوده که بیشتر آن صرف هماهنگی‌های مورد نیاز با نمایندگی‌های مجاز کالا شده ولی مراحل تست و بررسی در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شوند.

چگونه با واحد خدمات پس از فروش نگین خاورمیانه تماس بگیرید؟

برای تماس با واحد پشتیبانی با شماره 88348484-021 تماس بگیرید و یا از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را اعلام کنید.

کالاهایی که دیده اید

تبلت سامسونگ 11 اینچ تب اس 7 – Samsung Galaxy Tab S7 SM-T875 LTE – 128GB